Formularz kontaktowy

Dekodery

OFERUJEMY:

  • programowanie i konfigurację dekoderów (Dreambox, Vu+, Technisat, Ferguson oraz platform cyfrowych - NC+, Polsat Cyfrowy, Orange ),
  • aktualizację i tworzenie listy kanałów na telewizorach (Loewe, Samasung, LG, Sony i inne),
  • dekodery satelitarne oraz do odbioru telewizji naziemnej cyfrowej - DVB-T,
  • konfigurację i uruchomienie usługę multiroom na platformie NC+, Cyfrowy Polsat, Orange,
  • programowanie dekoderów z obsługą NAS,
  • programowanie dekodera do obsługi streamingu - możliwość oglądania telewizji na tablecie lub smartphonie.

 

Telewizja nieprzerwanie stanowi dla wielu źródło informacji czy rozrywki. Wszystkim, którzy zdecydowali się na telewizję satelitarną lub chcą pozostać przy telewizji naziemnej, jednak potrzebują w tym celu nie tylko anteny, ale i dekodera, oferujemy wsparcie naszych fachowców. Zespół Blue Sat zajmuje się programowaniem oraz konfiguracją dekoderów w domach Klientów indywidualnych, jak również w firmach, hotelach czy innych obiektach.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze sprzętu funkcjonujących na polskim rynku platform telewizji cyfrowej, jak również wszystkich popularnych dekoderów do odbioru sygnału DVB-T. Zajmujemy się jednak nie tylko podłączaniem urządzenia do anteny i TV oraz jego późniejszą konfiguracją, lecz także wdrażaniem usługi multiroom czy dostosowywaniem ustawień do obsługi streamingu.

Tworzymy także i aktualizujemy listy kanałów na telewizorach różnych producentów. Innymi słowy robimy wszystko, by Nasi Klienci bez przeszkód mogli oglądać ulubione programy. Z nami podłączenie i konfiguracja urządzenia przebiega sprawnie i, co najważniejsze, skutecznie. Po wyjściu naszego technika od razu można cieszyć się dostępną listą kanałów.