Internet

Oferujemy budowę, rozbudowę oraz konfigurację sieci komputerowych

  • przewodowych (LAN)- technologia 100/1000 Mb/s,
  • światłowodowe (Fiber),
  • bezprzewodowych (WIFI)- technologia 2,4 GHz oraz 5GHz,
  • sieci komórkowych -technologia 3G i 4G - LTE (najszybszy internet radiowy).

Realizujemy podłączenie i rozprowadzenie sieci internetowej w biurach, w galeriach handlowych, a także w domach jednorodzinnych. Korzystamy ze sprawdzonych oraz funkcjonalnych rozwiązań sieciowych.

W zależności od oczekiwanych efektów, wymagań sprzętowych oraz parametrów technicznych rekomendujemy rozwiązania najbardziej dostosowane do potrzeb każdego klienta.

ZARZĄDZANIE SIECIĄ WIFI

Rozwiązanie to rekomendowane jest zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom ceniącym niezawodne rozwiązania oraz możliwość kontrolowania dostępu do internetu. Ubiquiti to obecnie jedno z najbardziej cenionych rozwiązań technologicznych na rynku.

Dostępna aplikacja do obsługi systemu Ubiquiti umożliwia kontrolowany dostęp do sieci WIFI, bieżące monitorowanie ruchu w sieci oraz nadawanie uprawnień wskazanym użytkownikom poprzez nadanie statusu "gość". System umożliwia czasowy dostęp do sieci poprzez vouchery dostępu. Rozwiązanie to ma szczególne zastosowanie w firmach.

indeks

UBIQUITI - REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA W DOSTĘPIE DO SIECI WIFI

UBIQIUTI to zaawansowane technologicznie urządzenie służące do rozprowadzania i zarządzania bezprzewodową siecią WIFI 2,4 GHz i 5 GHz. Posiada zaawansowaną aplikację umożliwiającą zarządzanie wszystkimi punktami dostępowymi w sieci lokalnej użytkownika. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością pracy oraz zaawansowanymi funkcjami dostępu do internetu. Urządzenie występuje w dwóch wariantach; z możliwością montażu wewnątrz lub na zewnątrz budynku, dzięki czemu internet dostępny jest np. w ogrodzie.

UBIQUITI DLA FIRM I OŚRODKÓW SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNYCH

System Ubiquiti doskonale sprawdza w ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych, salach wykładowych w firmach oraz w hotelach. Dzięki umieszczeniu urządzeń w różnych częściach obiektu sygnał sieci internetowej dostępny jest w każdej części budynku lub w przypadku innych oczekiwań w obrębie wskazanym przez użytkownika.