Kamery CCTV i IP

MONITORING - CYFROWY IP, HD-CVI, HD-TVI, AHD

Naszą specjalnością jest instalacja, konserwacja i modernizacja systemu monitoringu. Oferujemy nowoczesne rozwiązania oparte o już istniejący system okablowania lub projektujemy i wykonujemy instalację pod nowy system monitoringu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kamer.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Obecnie na rynku pojawiła się nowa technologia przesyłu obrazu pomiędzy kamerą, a rejestratorem oferująca jakość obrazu FULL HD. Wyróżnia się ona doskonałą jakością obrazu oraz możliwością szczegółowego podglądu z kamer. Dostępna aplikacja dla urządzeń mobilnych oparta na systemie Android oraz IOS (Iphone, Ipad) pozwala użytkownikowi na bieżący podgląd monitorowanego obiektu oraz podgląd wcześniejszych nagrań, będąc poza monitorowanym obszarem. Warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu na danym urządzeniu.

Korzystanie z aplikacji mobilnej jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne, niż korzystanie z tradycyjnego monitora.

Dostępne rozwiązania

MONITORING IP (połączenie sieciowe)

Technologia oparta o skrętkę komputerową jako medium transmisji oferująca najwyższą jakość obrazu. Zaletą kamer IP są wbudowane systemy operacyjne umożliwiające indywidualną konfigurację kamery. Rozwiązanie to umożliwia podgląd z kamery poprzez stronę internetową. Dużą zaletą tej technologii jest możliwość zasilania kamer poprzez technologię PoE, dzięki której transmisja danych oraz zasilanie kamery odbywają się w jednym kablu.

MONITORING HD-TVI (Turbo HD; High Definition Transport Video Interface)

Technologia oparta o kabel koncentryczny jako medium transmisyjne. Oferuje rozdzielczość 720p i 1080p. Transmisja sygnału na odległość do 450 m. Charakteryzuje się odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne, niskie opóźnienia spowodowane odległością i dekodowaniem sygnału. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania ostrością, PTZ, transmisją audio oraz wyzwolenie sygnału alarmowego. HD-TVI odwzorowuje naturalne kolory oraz posiada wysoki kontrast.

MONITORING AHD (Analog High Definition)

Charakteryzuje się możliwością przesyłania sygnału na odległość do 500 m posługując się zwykłym kablem koncentrycznym oferującą rozdzielczość 720p i 1080p. Technologia umożliwia bezstratną i pozbawioną opóźnień transmisję danych pomiędzy kamerą a rejestratorem. Zapewnia ona najlepszą jakość obrazu spośród dostępnych technologii monitoringu. Jest najnowszym rozwiązaniem, które nadal jest rozwijane.

MONITORING HD-CVI (High Definition Composite Video Interface)

To transmisja video w wysokiej rozdzielczości przy użyciu kabla koncentrycznego. Pozwala ona na przesyłanie sygnału video na odległość do 500 m. Technologia ta umożliwia pracę w dwóch trybach 720p oraz 1080p, oraz transmisję kilku sygnałów przez jeden kabel koncentryczny. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania ostrością, PTZ, transmisją audio oraz wyzwolenie sygnału alarmowego.